![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 15249103
*
nr 1524 9103
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad HC 1/XIX, bildmått 74x53 cm, yttermått inklusive ram: 93x71 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2023
kl 20:40:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 11:19:07
1
Vinnande bud
27/2 18:09:03
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Vladimir Kamendy
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Läs mer om Vladimir Kamendy
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller gicléetryck sverige vattenfärg vladimir kamendy xix
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Vladimir Kamendy
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Läs mer om Vladimir Kamendy
nr 1524 9103
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad HC 1/XIX, bildmått 74x53 cm, yttermått inklusive ram: 93x71 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 11:19:07 | 1 | Vinnande bud |
27/2 18:09:03 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Vladimir Kamendy
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.Läs mer om Vladimir Kamendy
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller gicléetryck sverige vattenfärg vladimir kamendy xix
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25